Ювілей Уманського ліцею №1

Школа на Слобідці

135 років святкує Уманський ліцей №1.  У різні століття по-різному називали цей освітній хаб: церковнопарафіяльна школа, двокласне училище, Уманська школа №9,  ліцей. Та як би не називали заклад освіти, залишається одне незмінним: щоосені на свій перший урок сюди біжать діти, а навесні дзвінок сповіщає про ще один прожитий навчальний рік. В усі віки та десятиліття трудовий колектив освітнього закладу був і залишається колективом творчих особистостей, знавців своєї справи.

Урочистий захід, присвячений 135-річчю Уманському ліцею №1, надовго залишиться в серцях ветеранів педагогічної праці, гостей, батьків, учнів, а для організаторів – трудового колективу ліцею –стартапом  в умовах нових викликів та реалій освітянського поступу.

Ми низько вклоняємося та дякуємо нашим захисникам за можливість жити, працювати, навчатися та  мріяти!

Героям слава!

Прокрутка до верху