Андріївські вечорниці у нашому ліцеї

Їду, їду калиту кусати!

Свято Андрія Первозванного, або Андріївські вечорниці, – це давня традиція народу, яку із задоволенням показали для ліцеїстів учні 10-А класу. І співали, і на чоботях ворожили, і калиту кусали, і забавлянки різні одне одному розповідали,  і не тільки! А ще мали змогу одягнути автентичний одяг та покрасуватися: і в хустки з квітками, і в  запасках з поясами, і в червоних широких шароварах! На вечорниці в імпровізовану  хату запросила молодь Нікіфорова Наталія, учитель української мови. ЇЇ дзвінки та веселий голос  запалював усіх учасників заходу. А потім ще й і кумоньки завітали, Руденко Юлія та Близнюк Ольга, вчителі іноземних мов.

Р.S.  Класний керівник 10-А класу Лагуш Людмила, якій дісталася роль одного із співорганізаторів, працювала за лаштунками, а після Андріївських вечорниць сказала: «Це все мій 10-А! Я просто підтримала».

Дякуємо організаторам за можливість бути частиною великої культури нашого народу,  а захисникам та захисницям – за відвагу, мужність та кожен новий день!

Прокрутка до верху