Тиждень природничих наук

Тиждень природничих наук у розпалі. Ліцеїсти на уроках біології, географії, хімії, фізики мають змогу  взяти участь у відкритих уроках, представляти власні дослідницькі проєкти, проводити в університетських лабораторіях справжні досліди, працювати із сучасними мікроскопами в кабінеті біології. Завдяки цікавим урокам та заходам педагогів:  Інни Посної, Сергія Мельника, Людмили Саморухи, Ірини Мурашкіної,  Максима Барвінка, Тетяни Небикової  – учні на практичному досвіді формують цілісну картину Всесвіту, бо екологічна свідомість – це ніколи не повторити Чорнобиль.

Прокрутка до верху