40 річниця катастрофи на Чорнобильській АЄС

Вчителі різних освітніх галузей на уроках фізики, хімії, історії  тощо в межах уроків провели заходи до 40 річниці катастрофи на Чорнобильській АЄС.

Про наслідки забруднення радіоактивним цезієм території  України для життя людини розповіла Ірина Мурашкіна на уроках предмета «Здоров’я, добробут, безпека» та хімії для учнів 7-8 класів.  На уроці фізики учнів разом із Максимом Барвінком вчилися досліджувати властивості тиску за допомогою барометра та розраховували, з якою силою міг статися газовий вибух на Чорнобильській атомній станції.  Саморуха Людмила та 10-Б клас досліджували хімічні сполуки, які утворилися після вибуху радіоактивних елементів. А ще на уроках історії учні 10-11 класів мали змогу на основі документів з’ясувати причини та наслідки Чорнобильської катастрофи.

Чорнобильська катастрофа – це наша історія, без знань про неї ми не зможемо побудувати майбутнє.

Прокрутка до верху