19 лютого в Уманському ліцеї №1 за сприяння та організації Центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради, зокрема консультанта ЦПРПП Трохименко Інни, проведено семінар-практикум для вчителів української мови та літератури «Види навчальних робіт за групами результатів у мовно-літературній галузі НУШ та їх відображення в електронному журналі».
Вчителі української мови та літератури: Наталія Недомовна, Роман Островський, Юлія Коваль, Мар’яна Андрюшина, Ігор Ніколіч – підготували низку практичних матеріалів та поділилися своїм педагогічним досвідом щодо роботи в класах, які працюють за програмою Нової української школи.
До роботи семінару були залучені колеги із закладів вищої освіти: Зелінська Оксана, професор Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини, Тищенко Тетяна, професор Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини, Комарова Зоя, доцент кафедри Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини.
Підсумки. Плідна співпраця та конструктивний діалог педагогів закладів загальної середньої освіти та вищої освіти є запорукою створення умов для розвитку особистості здобувача освіти, його критичного мислення та самостійності.