20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Про честь та совість нації – Героїв Небесної Сотні – цього тижня вели мову учасники освітнього процесу. Учителі історії, класні керівники організували низку цікавих заходів. Години спілкування «Демократичні цінності. Ціна свободи»,  участь у Всеукраїнській тихій акції «Ангели пам‘яті».

Незвичайний урок громадянської освіти провів Віктор Кернос   разом із учнями 10-В класу біля меморіалу Небесній Сотні. Пам’ятний захід про Небесну Сотню для учнів 11 класів організувала  кафедра  історичного факультету Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі з деканом факультету Ольгою Скус. А ще символічною стала зустріч учнів із військовим, який сьогодні захищає нашу Батьківщину.

Вічна слава Героям – захисникам нашої України!

Прокрутка до верху