11 березня в ліцей завітали викладачі та студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Нагодою стали Шевченківські дні та довготривала співпраця закладів освіти, які працюють над спільною метою — забезпечення здобуття освіти, розвиток інтелектуальних і творчих здібностей, формування моральних цінностей та громадянської позиції здобувачів освіти.
В організованих гостями заходах, присвячених Тарасу Шевченку та Лесі Українці, мали змогу взяти участь учні 11-Б, 10-Г, 10-А та 9-А класів. Цікаво було слухати фейки та правду про відомих людей від Тетяни Лопушан, кандидата філологічних наук; брати участь у конкурсах, реальних та віртуальних, із Наталею Зарудняк, старшим викладачем кафедри; мати змогу почути сучасні наративи про відомих від Василя Денисюка, доктора філологічних наук. Креативні та несподівані завдання доводилося виконувати здобувачам освіти та отримувати солодкі призи. Суперактивний учень, Ваня Гаврилов, виборов м’яку іграшку — гнома.
Та найприємнішими подарунками для невгамовних учасників заходів були збірки поезій Василя Денисюка. Не кожен день маємо змогу спілкуватися із письменником, слухати з його вуст поезію та насолоджуватися красою української мови.
Дякуємо за можливість зустрітися із науковцями в сприятливій атмосфері однодумців для пізнання сучасних горизонтів української літератури. З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!!!