Тиждень природничих наук у розпалі. Ліцеїсти на уроках біології, географії, хімії, фізики мають змогу взяти участь у відкритих уроках, представляти власні дослідницькі проєкти, проводити в університетських лабораторіях справжні досліди, працювати із сучасними мікроскопами в кабінеті біології. Завдяки цікавим урокам та заходам педагогів: Інни Посної, Сергія Мельника, Людмили Саморухи, Ірини Мурашкіної, Максима Барвінка, Тетяни Небикової – учні на практичному досвіді формують цілісну картину Всесвіту, бо екологічна свідомість – це ніколи не повторити Чорнобиль.