Де б ТИ не був, запали Свічку пам’яті!
Пам’ять є однією із важливіших цінностей людини. Для ліцеїстів учні 11-Б класу разом із Вірою Хливнюк провели урок-реквієм «Українська ніч 1932-1933», розгорнено інсталяцію «Трагедія століття». На годинах спілкування діти мали можливість пригадати історичні події, які призвели до найжахливішої трагедії українського народу, та переглянути документальні сюжети про Голодомор.
22 листопада о 16:00 у День пам’яті жертв голодоморів відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання у пам’ять про мільйони жертв трагедій Голодомору та масових штучних голодів.
Запали Свічку пам’яті!