День туризму для ліцеїстів – це не просто одноденна мандрівка. Це рік захопливих подорожей і дорогих серцю спогадів. Куди мандрувати, що побачити, чим дивувати друзів та які смаколики до вподоби знають учні УЛ №1. Париж, Амстердам, Венеція, Лондон – це про дітей 9-11 класів та їхню «мовну практику». Карпати, Київ і просто Легедзине, Полянецьке та Умань зі своєю козацькою історією – це про 5-8 класи.
І на завершення майстер-клас від Ященко Оксани, вчителя фізкультури! Мандруймо, бо, пізнаючи світ, світ пізнає нас!