Останні хвилини…. І останній дзвінок…

Ліцеїсти 5-8 класів зустрічали  канікули 2026 року першими. Саме для них о 08:00 розпочався захід «Останній дзвінок кличе на канікули».  Діти 5-тих класів ділилися на заході з учнями 6-8 класів своїми враженнями про прожитий рік у ліцеї та розповідали свої мрії.  Не обійшлося без пісні та запального танцю. Яскраві рухи переможців з черліденгу в обласних  змаганнях  «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» викликали шквал емоцій та запалювали настрій. І справді – останній дзвінок кличе на канікули!!!

Одинадцятикласники чекали на свій останній дзвінок одинадцять років. Та чомусь сльози на святі «Останній дзвінок!» лилися крізь усміхнені обличчя. 

О 10:00 на подвір’ї  ліцею зібралися різні покоління: бабусі й дідусі, мами й тати, дівчата й хлопці. Їхні обличчя рясніли очікуваннями чогось чарівного: для одних – побачити в усій красі результат їхньої клопіткої роботи, для інших – підбиті підсумки досягнутим знанням та вміннях.  Ніжна пісня лилася просто неба з вуст одинадцятикласників про яскраві роки навчання.  Потім галантні кавалери підхопили у вальс своїх панянок. Трудовий колектив Уманського ліцею №1 з гордістю вітав учнів 11-А, 11-Б, 11-В класів із завершенням навчання.

Успіху вам, наші ДІТИ!

Низький уклін, шана та подяка нашим ЗАХИСНИКАМ та ЗАХИСНИЦЯМ за можливість жити та вчитися на своїй землі!!!

Прокрутка до верху