Тиждень охорони праці у ліцеї

Підбиваємо підсумки тижня охорони праці, у межах якого вели мову з учнями 5-11 класів про вакцинацію. Ірина Мурашкіна, Ірина Бубновська провели уроки на тему «Одяг, вакцинація та інфогігієна», метою яких було розповісти дітям про важливість вакцинації. Захистити життя та здоров’я може кожна людина, якщо їй відомі зовнішні загрози. І це не тільки про вибухові пристрої або можливий травматизм. Це віруси та бактерії, які не побачиш неозброєним оком.

У тижні охорони праці брали активну участь соціальний педагог Людмила Форостяна та офіцер СОБ Дарина Кужільна, які провели низку бесід щодо недопущення насильства в учнівських колективах та загрози щодо вербування дітей спецслужбами рф.

Тож користуймося правилами дорожнього руху, алгоритмами дій під час надзвичайних ситуації, пам’ятаймо про толерантність та правила поведінки в ліцеї,  убезпечуймо себе від хвороб шляхом вакцинації.

Прокрутка до верху