Упродовж Тижня національно-патріотичного виховання ліцеїсти з шаленою гордістю та великою шаною вели мову про воїнів, які захищали нашу землю в усі роки, в усі століття. Та найбільша увага дітей була прикута до військових сьогодення. Медикам, бізнесменам, аграріям, вчителям, поліцейським та всім-всім, хто взяв зброю і захищає нашу незалежність, учні дякували. І ця подяка не є якоюсь абстрактною чи безособовою, адже в кожного є рідні, друзі, знайомі, котрі стоять на захисті країни та свободи.
Виставка малюнків, написання листів-подяк, години спілкування, видовище «З Днем захисників та захисниць України вас вітаємо!», відеопривітання захисникам, благодійний ярмарок «Зі щирою душею» та інші заходи, у яких брали активну участь учні, уже стали невід’ємною часткою історії нашого ліцею.