І про важливе…
16 жовтня в ліцеї відбувся захід «Посвята в ліцеїсти учнів 5-их класів». Інна Посна та Ольга Близнюк, класні керівники найменших учнів ліцею, з особливою увагою підійшли до підготовки, бо представлення класу – це чи не найважливіша частина заходу. А потім були веселі конкурси, де кожна дитина могла показати себе: скласти портфель п’ятикласника, орієнтуватися у відсотках…. і творити шедевр. Портрети класних керівників від їхніх учнів тепер красуватимуться в колекціях поціновувачів мистецтва.
Підбиваючи підсумки, зауважимо, що дитячий сміх, веселі балачки та серйозний вихід на сцену – це про нас – ліцей щасливих дітей!