Про правила дорожнього руху та відповідальність пішоходів і водіїв вели мову з 10 по 14 листопада в ліцеї як педагоги, так і поліцейські. Класні керівники 14 листопада провели для учнів 5-11 класів єдиний урок «Безпечна дорога додому».
Інспектор СОБ Кужільна Дарина з учнями провела профілактичні бесіди щодо відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Представники патрульної поліції Віталій Семенчук та Владислав Абрамочкін, класний керівник 7-Б класу Ірина Мурашкіна разом з дітьми організували цікавий урок із предмета «Здоров’я, безпека та добробут». Запрошені поліцейські продемонстрували роботу поліції та механізми реалізації правил дорожнього руху на практиці.